Menu
Printables

Veľkonočné pohľadnice! Pošlite ich online z pohodlia domova!

Ježiš žije

Keďže nás Covid ešte stále neopustil, prinášame vám Veľkonočné pohľadnice, ktoré môžete zaslať svojim blízkym aj z pohodlia domova. Stále si ich však môžete aj vytlačiť doma a zaslať klasickým spôsobom. Je to len na vás aký spôsob si vyberiete.

Ako na to?

Stránka pošty umožňuje si nahrať vlastný obrázok a poslať ho ako pohľadnicu. Stačí, ak si tu zo stránky stiahnete pohľadnicu, ktorá sa vám najviac páči, nahráte ju na stránke pošty, zaplatíte online kartou a už môže vaša pohľadnica putovať k starkým alebo strýkovi.

Pohľadnica Ježiš žije s krížom
Pohľadnica Haleluja
Pohľadnica Ježiš žije! kaligrafická
Pohľadnica s prianím

Páči sa ti naša tvorba? Môžeš nás podporiť tu ↓

o Autorovi

Ahoj ja som Evka. Som manželkou, matkou a v neposlednom rade Božou dcérou. Vo svojom voľnom čase veľmi rada tvorím, či už digitálnu grafiku alebo nejaké hmatateľné vecičky ako sú napr. zápisníky. Som technický typ, baví ma najmä programovanie, ale venujem sa u nás v spoločenstve aj rôznym iným technickým záležitostiam. Mám túžbu, aby každý našiel odvahu slúžiť Bohu svojimi talentami a schopnosťami.

Žiadny komentár

    Zanechaj komentár

    Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.