Menu

Ahoj!

V dnešnej dobe môže byť pre teba ťažké duchovne rásť, orientovať sa v každodennom živote ako kresťan alebo hovoriť iným o Bohu. A preto sme tu pre teba.

Budeme ti prinášať tipy a triky o kresťanskom aj rodinnom živote, či už si slobodná/ý alebo máš rodinu. Ak sa pýtaš ako žiť život s Bohom, si na správnom mieste.

Moje meno je Peter.

Som manžel a otec. Som nadšencom nových technológii, dobrého jedla a výziev.

JEŽIŠ ZMENIL MÔJ ŽIVOT

Slúžim v Katolíckom spoločenstve Marana Tha v evanjelizačnej službe, hlavne mladým a venujem sa projektu Calmfox.

Túžim, aby mladí na Slovensku zažili dotyk Boha ako som ho zažil ja. Dotyk, ktorý mi zmenil život o 180°. Bol som oslobodený od depresie v mladom veku, kde už nepomáhal žiaden liek a v tom vstúpil do môjho života Boh a uzdravil ma.

Moje meno je Evka.

Som manželka a mama. Momentálne slúžim našim dcéram 24/7 ako mama na materskej dovolenke.  Veľmi rada si vetrám hlavu pri vytváraní rôznej grafiky, čmáraní si do zápisníčka a vyrábaní rôznych výrobkov z papiera. Rada čítam knihy a vymýšľam rôzne peknosti.

A MILUJEM JEŽIŠA

Pracujem ako programátorka a popri všetkých mojich záľubách ešte slúžim v Katolíckom spoločenstve Marana Tha a venujem sa projektu Calmfox.

S manželom sme cítili volanie do služby digitálnej evanjelizácie. Priniesť evanjelium aj na sociálne siete, kde teraz väčšina ľudí trávi svoj voľný čas.

Vďaka vám sme si mali možnosť vyskúšať rozhovor v rádiu či novinách ak chceš vedieť viac klikaj na tlačidlo ▼