Menu
Printables

Mesačný zaznamenávač návykov na vytlačenie zadarmo!

Mesačné návyky

Vedieš si denník alebo si zaznamenávaš svoje návyky na nejaký papier? Aká je tvoja rutina? Aké návyky sa snažíš každý mesiac, týždeň či deň dodržiavať?

Ak si niekedy premýšľal, že si to budeš zaznamenávať alebo si sa zúčastnila pôstnej výzvy a páčilo sa ti zaznamenávať si úspechy, tak sme mysleli tento mesiac aj na teba.

Vytvorili sme pre teba špeciálny zaznamenávač návykov na mesiac – po anglicky tzv. habit tracker. Môžeš si ho vytlačiť a založiť do denníka, alebo si ho pripnúť na nástenku, nechať si ho na stole alebo používať digitálne v iPade. Nájdeš ho u nás v dvoch farebných prevedeniach – modrý a oranžový.

Stačí iba vytlačiť, zaznačiť dátumy alebo názov mesiaca a vypísať návyky, ktoré sa chceš snažiť dodržiavať.

Páči sa ti naša tvorba? Môžeš nás podporiť tu ↓

o Autorovi

Ahoj ja som Evka. Som manželkou, matkou a v neposlednom rade Božou dcérou. Vo svojom voľnom čase veľmi rada tvorím, či už digitálnu grafiku alebo nejaké hmatateľné vecičky ako sú napr. zápisníky. Som technický typ, baví ma najmä programovanie, ale venujem sa u nás v spoločenstve aj rôznym iným technickým záležitostiam. Mám túžbu, aby každý našiel odvahu slúžiť Bohu svojimi talentami a schopnosťami.

Žiadny komentár

    Zanechaj komentár

    Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.